כותרת - רק החדשנים שורדים

רק חדשנים שורדים היא פרפרזה למשפטו המפורסם של אנדי גרוב "רק פרנואידים שורדים". חברות גדולות פשוט נכחדו או הצטמצמו כיוון שלא הצליחו להביא לשוק את המוצרים הנכונים בעיתוי הנכון.

אסטרטגיית חדשנות מגובשת מסייעת למקד את מאמצי החדשנות לכיוונים הנכונים. אחרת הוא עלול "להיפתח לכל הכיוונים" כדברי מאיר אריאל בשירו "נשל הנחש".

אסטרטגיית חדשנות אפקטיבית הינה סט של כללים ברורים המסייעים לזהות בעיות מהותיות, עוזרים לפתור אותן, ומנחים כיצד להפוך רעיונות נבחרים לקונספטים עסקיים המייצרים ערך ללקוח ומניבים הכנסה לאורך זמן.

בואו ללמוד על חדשנות בפיתוח מודלים עסקיים, ייצור ערך והכנסה ללקוח,
מפגש האונליין יתקיים:

בתאריך החמישי לעשירי
משך הקורס כשעה אחת
בשעה שמונה בערב

תפסו את מקומכם עוד היום!

קצת על המרצה עמוס רדליך

תמונה של המרצה עמוס רדליך

הקמתי את האתר מודל עסקי כדי להפיץ את הידע של בניית מודלים עסקיים בקרב יזמים ובעלי עסקים כיועץ עסקי, וכמנכ"ל מט"י לשעבר למדתי שעסקים רבים, השולטים היטב בעולם הידע הקשור לתחום עיסוקם, "מתבלבלים" בבואם לקדם יוזמות עסקיות בסיסיות. הם נגשים לעניין ללא מחשבה תחילה, ללא מודל עסקי מתאים, ללא הגדרת מטרות וללא דרכי פעולה.
טעויות בסיסיות שלא היו עושים בתחום הידע בו הם שולטים.

בנוסף, גיליתי שסיוע ממוקד – של שעות ספורות בלבד – בד"כ פותר את הבעיה. הרי מדובר באנשים אינטליגנטים שיודעים לעבוד והגיעו להישגים בתחום מקצועם.

מרבית הלקוחות שמגיעים אלי עם בעיות מוגדרות (תזרים, פיתוח עסקי, הקמת עסק חדש או Startup וכדומה) אינם יודעים לענות לעצמם על השאלות הבסיסיות שכל בעל עסק חייב לדעת:
מי הם הלקוחות שלי?
איזו בעיה אני פותר להם
וכיצד אני מייצר מזה הכנסה?

לכן, כמעט תמיד עבודתנו מתחילה בגיבוש המודל העסקי של העסק. רק אחרי שתובנות אלה מתיישבות טוב בתודעה, אפשר להתמודד בהצלחה עם משימות אחרות ולהגיע לפריצת הדרך להצלחה.

אז אני מזמין אתכם, בעלי עסקים ויזמים, לקרוא ולהשכיל ולהגיב למאמרים ולפוסטים שאני מפרסם.

לקבלת פרטים נוספים התקשרו אלי לנייד: 053-7737562
עמוס רדליך

תמונה של אנשים שמתשמשים במכשירים נידיים לצפיה בקורס